Slovensky skijumping

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Clnkovanie na skokanskom mostiku?

Znie to neuveritelne? Precitaj...

Majitelia skokanskych mostikov (ktorych udrzba je velmi draha) si nasli novy sposob ako na mostiky prilakat viac ludi a ako zarobit dodatocne peniaze.

Aj v zimnej aj v letnej sezone (na mostikoch kde je hmota) organizuju zjazdy na "pontonoch". Samozrejme za tuto zabavu treba platit (zruba 10 € na hodinu).

MOzno by aj nasi spravcovia mostikov na Strbskom Plese a v Banskej Bystrici takuto aktivitu zorganizovali. V letnej sezone by urcite nasli vela zaujemcov o tento sport.


Ine | stály odkaz

Komentáre

 1. Celkom dobrý nápad,
  ako si privyrobiť.
  publikované: 20.05.2009 15:51 | autor: aurel (e-mail, web, autorizovaný)
 2. strbske
  v strbskom to funguje v zime, aspon teda ked som tam bol pred rokom tak to fungovalo
  publikované: 20.05.2009 16:20 | autor: MS (e-mail, web, neautorizovaný)
 3. ...
  @MS
  Cize tam uz tak zarabaju. No to je dobry napad. Ved vacsinou mostik stoji prazdny a mohol by na seba zarabat, ale to sa ludia musia o tom dozvediet.
  publikované: 20.05.2009 16:29 | autor: zuzka (e-mail, web, neautorizovaný)
 4. ...
  Ja som mal na mysli využívanie plastovej hmoty, ktorá je len na svahu priamo pod mostíkom a to v období keď nie je sneh tak, ako je to na fotografii. Na Štrbskom Plese využívajú len zasnežený protisvah doskočišťa, nič viac.
  publikované: 20.05.2009 16:55 | autor: aurel (e-mail, web, autorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014