Slovensky skijumping

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Tomas ONDREJKA 11 v Lotos Cup v polskom Szczyrku

Tomas Ondrejka obsadil vyborne 11 miesto v sutazi s najlepsimi Polaikmi a Cechmi s roc. 1997-98. V kategorii startovalo 29 skokanov v tom 2 Slovaci. V kategorii senior startovali Tomas Zmoray a Patrik Lichy

Vysledky sutaze:

11. Tomas ONDREJKA- 61 m

25. Jozef CABAN- 50 m

http://www.pzn.pl/gfx/pzn/files/lotoscup2013/szczyrk_27-29.12.12./wyniki_28.12.12/wyniki_junc.pdf  

Vysledok Tomasa ma teda velmi milo prekvapil pretoze dlhe roky sledujem jeho polskych rovesnikov v sutaziach a to ze Tomas ich preskocil je velmi slubne. Dufam ze sa onedlho nauci skakat aj na vacsich mostikoch aby mohol startoval aj v sutaziach FIS.

 

V kategorii senior startovali aj dalsi dvaja Slovaci; Zmoray a Lichy.

Tato sutaz bola na nizsej urtovni pretoze najlepsi polsky skokani su teraz na sutaziach KP a T4M a ti s rocniokov 1993 a mladsi startovali v osobitnych kategoriach:

http://www.pzn.pl/gfx/pzn/files/lotoscup2013/szczyrk_27-29.12.12./wyniki_28.12.12/wyniki_senior.pdf 


JUNIOR- najmladsi slovenski skokani | stály odkaz

Komentáre

 1. Szczyrk
  Z Ondrejkom a Cabanom skákal aj Dominik Ďurčo len kôli zlej kombinéze bol diskvalifikovaný a do výsledkovej listiny sa nezapísal.
  publikované: | autor: Jozef C (e-mail, web, neautorizovaný)
 2. tešme sa
  Konečne začína byť vidieť plody práce mága a spasiteľa slovenského skoku. Bohužiaľ na to družstvo do Sochi mu ešte jeden chýba (teda ak Ďurčovi opravia kombinézu, inak by chýbali dvaja). Len tak ďalej hrobári, štipendium k dôchodkom máte zabezpečené sem tam niekoho prehodíte zo skoku na kombináciu aby bolo za čo sa pretvarovať. Ešte že vám to na zväze žerú. - To tiež o niečom svedčí. PF- 2013!
  publikované: | autor: nerozhoduje (e-mail, web, neautorizovaný)
 3. Super
  publikované: | autor: Gratulujem (e-mail, web, neautorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014