Slovensky skijumping

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Zmoray skace v Harrachove

LIVE

LIVE z Harrachova:

 http://live.fisski.com/live3007.htm

O 16,30 trening a o 18,00 kvalifikacne kolo.

Startovna listina:

http://www.fis-ski.com/pdf/2011/JP/3007/2011JP3007SLQ.pdf 


Svetovy pohar | stály odkaz

Komentáre

  1. Večný cestovatelia.
    Tomas zacni skakat pod inym vedenim uz sa neklam mozes vykonostne napredovat zmenou ale aj tak to na body nebude nechavas sa klamat nazormi svojho trenera ako to bolo teraz pred pretekami/odstranil si chyby z leta/a porazil si dvoch ukrajincov,rusa,bulhara a kazacha.Ten vas plan bol zcestny vybrali ste si zaciatok na najhorsom mieste este Kuusamo bolo lepsie!
    publikované: 11.12.2010 17:04 | autor: peter (e-mail, web, neautorizovaný)
  2. Peter
    Nevieš nič o tomto športe tak tu nikoho neodsudzuj a len pre tvoju informáciu .... Prihlášky na preteky sa posielajú minimálne týždeň do predu a za nezúčastnenie sa platia penále ale keď si taký dobrý meteorológ tak nám hlás počasie a keď bude fúkať snežiť abo inak bude ovplivnený závod tak nám to daj do predu vedieť. Ďakujeme za info. A ak teda vieš trénovať lepšie tak sa ukáž a urob tú prácu lepšie. Pán Filipko trénuje najlepšie ako len vie a dáva do toho srdce.
    publikované: 11.12.2010 21:14 | autor: Hello (e-mail, web, neautorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014